Vaša správa bola úspešne odoslaná
Späť

Dôležitá informácia

Na daný dopyt odpovedáme iba emailom

Rezervácia je platná až po našom potvrdení emailom a po dohodnutí úhrady za pobyt.

Ak nemáte čas čakať, urobte si rezerváciu cez náš rezervačný systém a zaplatte pobyt kartou.

Využite

Naše wellness balíčky

Doprajte si relax pre vaše telo aj dušu. Užite si spoločné chvíle v oddychovej zóne a našej saune. K pobytu jednoznačne patrí možnosť wellnessu a my sme hrdí, že Vám túto možnosť môžeme dopriať. Pre viac info ohľadom možností sledujte konkrétny pobytový balík.

  • kapacita : 4 osoby
  • cena : 20€ / 2 hodiny
  • myseľ
  • telo
  • pokožka
  • súkromie

Aké sú pozitíva

Zdravší a krajší zároveň

Podľa slovníka môžeme wellness definovať ako kvalitu alebo stav bytia v podmienkach dobrého zdravia najmä ako výsledok jeho aktívneho hľadania. Ľudia odjakživa túžili cítiť sa lepšie a spomaliť účinky starnutia. A dnes už na to máme aj riešenie. Darovať sebe alebo svojim blízkym wellness víkend plný aktívneho odpočinku je tou najlepšou možnosťou, ako sebe i druhým zachovať zdravie a súčasne aj dobrý vzhľad. Cieľom tohto odboru je totiž pomôcť ľuďom v dnešnom modernom svete nájsť cestu ku kvalitnému a plnohodnotnému životu.

Zdravie a Psychika

Sú prepojené

Zdravie totiž závisí od psychického stavu, práve tak ako psychický stav závisí na zdraví. Sú navzájom neuveriteľne prepojené. A wellness výrobky a služby reprezentujú ojedinelý segment trhu, kde je zákazníkovi za jeho investíciu odmenou očakávané potešenie. Finančné prostriedky človek vynakladá s cieľom cítiť sa lepšie a silnejšie, vyzerať mladšie a atraktívnejšie.

Budujte svoje zdravie

Pretože to je skutočná hodnota, na ktorej záleží !

EnglishHungarianPolishSlovak